Bursa Diş Beyazlatma

Bireylerin dış görünüşlerini oldukça olumsuz etkileyen sarı dişler için diş beyazlatma işlemi uygulanır.

Beyazlatma İşlemi Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Kişilerin dişlerinde yapılan bu beyazlatma işlemi ile dentin ve mine tabakalarında gerçekleşen renklerin yok edilmesidir. Bu amaç ile uygulanan beyazlatma işlemlerinde kişi kendisi yapabildiği veya doktor ile de yapılabilmektedir.

Kişilerin kendi uygulayabileceği yöntem diş üzerine takılan lastik kaplar ile sağlanır. Bu lastik kapları kişinin her gün belirli saat aralığında takması gerekir. Tedavi 1 ila 4 hafta arasında tamamlanır.

Hekim tarafından yapılan beyazlatma işlemlerinde diş üzerine hekim tarafından ağartıcı ilaç sürülür. Daha sonra üzerine beyaz renkli ışık kaynağı verilir. Bu yöntem ile hasta anında sonuç alabilir. Tercih edilebilecek iki yöntemde de hastanın genel diş rengine uygun beyazlatma işlemi yapılmalıdır.

Dişlerde Leke Oluşumu Neden Olur?

Dişlerde leke oluşumunun birçok sebebi vardır. Fazla kahve, çay, kola tüketimi, yaşlılık, sigara tüketimi bunların en yaygın sebepleridir. Kişinin ağız bakımına yeterli özeni vermemesi de kişilerin zamanla dişlerinde sararma ve hatta çürüme meydana gelmesine sebep olmaktadır.

Beyazlatma İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

İsteyen neredeyse herkes beyazlatma işlemi yapılabilir. Ancak bu tedavi yönteminden herkesin yüzde yüz verim alabilmesi oldukça zordur. Dişlerinizin bu tedaviye uygun olup olmadığına doktorunuz karar verecektir.

Beyazlatma İşlemi Hakkında Bilgi

Beyazlatma işlemleri genel olarak son derece güvenli bir yöntemdir. Bu işlem hekim tarafından yapıldığında aynı anda etkili sonuçlar görülmektedir. Kişilerin belirli belirsiz markalardan satın alarak evde uyguladığı diş beyazlatma işlemi için aynı güvenilirlik konusunu ne yazık ki söyleyemeyiz.

Diş Beyazlama İşlemi Sonrası

Dişler bu tedavi sonrasında kesinlikle eskiye nazaran çok daha beyaz olmaktadır. Ancak bu işlem sonrasında kişilerin aynı şekilde ağız ve diş bakımlarına dikkat etmeleri gerekir. Düzenli olarak yine bu işlemi tekrarlayabilirler. Tedaviden istenilen başarının alınması için mutlaka uzman bir hekimden yardım alınması gerekir. Ayrıca kullanılan ilaçlara dikkat edilmesi ve doktorun tavsiye ettiği biçimde kullanılması gerekir. İşlemi kendiniz uygulayacaksanız lastik kap varken sigara içmemeniz gerekir. Ayrıca bir süre hassasiyet yaşayabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatı bilgilerini kliniklerimizden alabilirsiniz.

Neden Klinik16

Bursa diş beyazlatma konusunda sayı olarak önde gelen illerimizden biridir. Kliniğimiz konusunda uzman hekimlerimiz ile hizmet vermektedir.
İLETİŞİM
KARAMAN
Karaman Mh. Demir Sok. No:48 ( Mudanya Yolu, Karaman Metro İstasyonu karşısı, Köfteci Yusuf Yanı ) Osmangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 247 1 347 - 0 (546) 247 1 347
ORHANGAZİ
Muradiye Mahallesi, Yalova Caddesi, No:57-A Orhangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 572 1 347 - 0 (546) 572 1 347
Mail : bilgi@yesilbeyazklinik16.com
HAKKIMIZDA
Yeşil Beyaz Klinik 16 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağımız hizmetleri hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
© Tüm Hakları www.YesilBeyazKlinik16.com 'a Aittir

İrtibat : webtasarim74@gmail.com