Ameliyathane

Diş polikliniklerinde sıklıkla genel anestezi veya sedasyon kullanılarak kişilere her türlü ağız, diş ve çeneye ilişkin tedaviler uygulanmaktadır. Tüm bu rahatsızlıklar için ameliyathane ortamının tercih edilmesi çok daha etkili olmaktadır. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili olarak birçok işlemin yapıldığı ameliyat ortamlarında hastanın durumuna ve işlemlerin türüne göre genel anestezi, lokal veya sedasyon uygulanabilir.

İleri derecede gerçekleştirilen cerrahi işlemlerde genellikle genel cerrahi daha uygun görülmekte ve tercih edilmektedir. Kişiye uygulanacak olan anestezi türüne doktor karar vermektedir. Bazı hastalarda eşitli sebeplerden dolayı genel anestezi uygulanması zorunlu haldedir. Mesela bebek ve çocuk hastalarda genellikle kontrol oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple bu kişilerde doğru dozda genel anestezi uygulaması yapılmaktadır. Ayrıca mental bozukluğu olan kişilerde de yine genel anestezi işlemi uygulanmaktadır.

İLETİŞİM
KARAMAN
Karaman Mh. Demir Sok. No:48 ( Mudanya Yolu, Karaman Metro İstasyonu karşısı, Köfteci Yusuf Yanı ) Osmangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 247 1 347 - 0 (546) 247 1 347
ORHANGAZİ
Muradiye Mahallesi, Yalova Caddesi, No:57-A Orhangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 572 1 347 - 0 (546) 572 1 347
Mail : bilgi@yesilbeyazklinik16.com
HAKKIMIZDA
Yeşil Beyaz Klinik 16 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağımız hizmetleri hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
© Tüm Hakları www.YesilBeyazKlinik16.com 'a Aittir

İrtibat : webtasarim74@gmail.com